














Strona Fotokoliber Pracownia Fotografii Cyfrowej działa w Rabce-Zdroju, kontynuując wieloletnią tradycję usług fotograficznych przy ulicy Orkana 41. Firma specjalizuje się w cyfrowej obróbce zdjęć i opiera swoją działalność na bogatym doświadczeniu, zapewniając nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość realizowanych usług.
Pracownia proponuje szeroki zakres usług, obejmujący wywoływanie zdjęć z aparatów cyfrowych, analogowych i telefonów komórkowych. W ofercie znajdują się zarówno standardowe, jak i niestandardowe formaty odbitek, w tym wielkoformatowe wydruki na papierze Fujicolor digital type DP II, dostępne w wersji błyszczącej i matowej. Klienci mają również możliwość wykonania zdjęć do dokumentów w profesjonalnym studiu, z opcją retuszu na życzenie.
Portfolio firmy obejmuje sesje zdjęciowe w studio i plenerze, w tym fotografię ślubną, portrety rodzinne, sesje ciążowe, noworodkowe, produktowe oraz reportaże z różnych wydarzeń. Uzupełnieniem oferty są foto prezenty, fotoceramika oraz zdjęcia na szkle. Połączenie tradycji, doświadczenia i szerokiej palety usług sprawia, że ta pracownia jest cenionym partnerem w branży fotograficznej, odpowiadającym na zróżnicowane potrzeby klientów.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 70 | 4.7 / 5 | |
| 3 | 5.0 / 5 |